AktualnościDla mieszkańcówGospodarkaInformacjeZ regionuZdrowie

Dentobus – darmowa profilaktyka stomatologiczna dla dzieci z Przedszkola Miejskiego oraz Szkół Podstawowych funkcjonujących w Mieście i Gminie Bierutów

Jeszcze tylko do poniedziałku 10.01.2022 r. rodzice, których dzieci uczęszczają do Przedszkola Miejskiego w Bierutowie oraz do Szkół Podstawowych funkcjonujących na terenie Miasta i Gminy Bierutów mogą złożyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na objęcie dzieci BEZPŁATNYM wykonaniem u dziecka stomatologicznych badań kontrolnych i usług profilaktycznych oraz okołoprofilaktycznych  w Dentobusie w roku szkolnym 2021/2022.

Zadanie realizowane jest w ramach zawartego 23.11.2021 r. pomiędzy Miasto i Gmina Bierutów  a operatorem Dolnośląskiego Dentobusu NFZ porozumienia w zakresie objęcia dzieci ze Szkół Podstawowych oraz Przedszkola Miejskiego z terenu Miasta i Gminy Bierutów opieką stomatologiczną.

Oświadczenie rodzica do wydrukowania i wypełnienia mogą Państwo pobrać poniżej z naszej strony. Oświadczenia dostępne są także w portierniach lub sekretariatach szkół i przedszkola.

 

 

Translate »
%d bloggers like this: